Категории

Єдиноборство, в класичному розумінні, - протистояння двох людей або ж бій декількох. Раніше даний вид спорту був нічим іншим, як розвага для населення, натовп ретельно готувалася до подібних заходів і насолоджувалася видовищем. Але, час не стоїть на місці і тепер єдиноборство стало престижним видом мистецтва, де переможці стають відомими і гордо займають сходинки першості на п'єдесталах переможців.

Школи бойових мистецтв відкриваються в усіх куточках світу, надаючи можливість бажаючим освоїти різні види: бокс, рукопашний бій, джиу-джитсу, карате, тайський бокс (муай-тай), тхеквондо, бойове самбо і безліч інших. Початкові тренування і відпрацювання прийомів проходить на борцівських матах і килимах, щоб знизити травматизм спортсменів. Тренування в секціях з боксу проходять на рингах.

Поширена практика - розминка за допомогою боксерських груш і мішків, які здатні витримувати колосальну силу удару. Обумовлено це надійними кронштейнами для кріплення боксерських мішків і груш, а також щільністю використовуваного матеріалу.

Ще один вид спортивного єдиноборства, для сильних тілом і міцних духом - армрестлінг. Дане протистояння відбувається на спеціальному столі для армрестлінгу. Незважаючи на те, що армрестлінг не є олімпійським видом спорту, його популярність зростає з кожним роком.

Все представлене в каталозі обладнання відповідає міжнародним вимогам і стандартам. Для замовлення обладнання для боротьби або будівництва боксерського рингу оптом і в роздріб від виробника - звертайтеся до менеджерів компанії, які люб'язно нададуть всю інформацію щодо товару, ціни і доставки в міста України.